2. Geleneksel Nejat Çekin Personel Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası

Haber Tarihi : 24.04.2018 16:34:21 Muğla'da başlayan şampiyonaya, 162 sporcu mücadele ediyor.
A +   A -

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2. Geleneksel Nejat Çekin Personel Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başladı.

Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Derneğince, Yanıklar Mahallesi'ndeki bir otelde düzenlenen şampiyonanın açılış töreninde, geçen yılın şampiyonuyla Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner gösteri maçı yaptı.

Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Gürdal Gümüş, ikincisini gerçekleştirdikleri şampiyonayla, personelin motivasyonunu artırmak, sırtlarındaki yükü bir nebze olsun hafifletmek ve onların birbirleriyle kaynaşmalarını sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Spor kulübünün bünyesinde 4 bin 500 lisanlı sporcu bulunduğunu ifade eden Gümüş, "Personelimiz de kulübümüz bünyesinde lisanslı oldu. Ana politikamız her yaşta spor. Yaşlılar kategorisinde bin 200 sporcumuz bulunuyor. Rehabilitasyonda engellilerle ve çocuklarla sporun içindeyiz. Şimdi de personelimizi sporun içine aldık. Dinamik bir personelimiz olsun istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

162 sporcunun mücadele ettiği organizasyon, 28 Nisan Cumartesi günü sona erecek.