24 Ölümlü Kazada Ölen Anneler Anıldı

Haber Tarihi : 13.05.2018 16:56:32 İzmir Buca’dan Anneler Günü etkinliği için Marmaris’e giderken meydana gelen kazada hayatını kaybeden 21 anne, kazanın 1. yıl dönümünde Sakartepe rampasında vatandaşlar ve siyasi partiler tarafından dualarla anıldı.
A +   A -

Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, CHP, Ula İlçe Kadın Kolları, İzmir ilinin Buca ilçesinden Marmaris’e gezi amaçlı yola çıkan midibüsün feci kazasında 21’i kadın 24 kişi hayatını kaybetmişti. Bugün hayatını kaybeden annelerimizi unutmadığımızı göstermek için burada toplandık. Bucalı annelerimizi Anneler Günü’nde saygıyla ve rahmetle anıyoruz” dedi.

İl Başkanı Mete ise, “Geçen yıl Anneler Günü’nü Muğla Devlet Hastanesi ile Adli Tıp arasında geçirmiştik sabaha kadar. Kaybettiğimiz annelerimizin yakınları ile beraber bu acıyı yaşamıştık. Biz bugün hem 21’i annemiz olmak üzere 24 can kaybettiğimiz bu yerde rahmete kavuşmuş olan annelerimizi anmak, hem de onların aile etrafının acısını paylaşmak üzere tekrar onları unutmadığımızı göstermek amacıyla bir araya geldik” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !