AK Parti Marmaris Teşkilatının Ziyaretleri

Haber Tarihi : 18.06.2018 15:54:55 AK Parti Marmaris İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
A +   A -

Ziyaretlerde İlçe Başkanı Osman Ülgen’e, kadın, gençlik ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

AK Partililer ilk önce yat limanındaki restoranları ziyaret etti. Eğlence mekanlarının bulunduğu barlar sokağına da giden AK Partililer, burada işletme sahipleri ve çalışanlarıyla görüştü. AK Partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Muğla milletvekili adayları için oy istedi.

Başkan Ülgen, yönetim kurulu üyeleriyle tatil ve bayram demeden çalıştıklarına dikkati çekti.

Eğlence mekanı sahipleri ve çalışanlarının da seçmen olduğuna değinen Ülgen, "Şimdiye kadar hiçbir siyasi parti, disko ve bar işletmecilerine yerinde ziyarette bulunmamış, ilk defa biz görüşme yapıyoruz. Saat 22.00 gibi barlar sokağını tercih etmemizin sebebi hem onların işlerini engellememek hem de mekan sahipleri dışında çalışanlarla da sohbet etmekti. İşletmecilerin sorun ve taleplerini dinledik, talepleri yetkili kurumlara ileteceğiz. 24 Haziran seçimine kadar çalmadık kapı bırakmayacağız." dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !