Bodrum Öğretmenler Günü'nü kutladı

Haber Tarihi : 26.11.2009 09:18:59 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Bodrum Belediye Başkanlığı öğretmenler onuruna yemek düzenledi.
A +   A -

İlçedeki bir otelde düzenlenen yemekte emekli olan öğretmenlerde yer aldı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon yemekte yaptığı konuşmada “Eğitimin bir ülke için ne kadar önemli olduğunu ve bu eğitimi veren siz sevgili öğretmenlerimizin de bir o kadar değerli olduğunuzu hiçbir zaman unutmamalıyız. Siz değerli öğretmenlerimiz, canımızdan çok sevdiğimiz evlatlarımızı emanet ettiklerimizsiniz. Fedakarca görev yaparak, Türkiye Cumhuriyeti'ne layık öğrenciler yetiştirdiğiniz için, tüm öğretmenlerimize Bodrum halkı adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çeşitli dans ve halk oyunları gösterilerinin yer aldığı etkinlikte, öğretmenler canlı müzik eşliğinden oynayarak stres attı. Bu arada Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon Cumhuriyet’in ilan edildiği 1923 yılı doğumlu ve 36 yıl öğretmenlik yaparak 1978 yılında emekli olduğu belirtilen Mediha Usal ile dans etti. Düzenlenen yemekte Bodrum Kaymakam Vekili Milas Kaymakamı Bahattin Atçı, Bodrum Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Deniz Şayan, İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Turgay, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aydın Kutlu ve Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Ali Durmuş da yer aldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !