Bodrumlu Gazilerden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Haber Tarihi : 30.01.2018 17:22:54 TÜMGAZİDER Bodrum Şubesi Başkanı Külcü: 'Eğer bize ihtiyaç olursa tekrar gazi olmak için, şehit olmak için milletimizin ve devletimizin her zaman emrinde olduğumuzu önemle ifade ve beyan ediyoruz'.
A +   A -

Muğla'nın Bodrum ilçesinde gaziler, Türkiye'nin sınır güvenliğini tehdit eden terör unsurlarına karşı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na yaptıkları açıklamayla destek verdi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şube Başkanı Hasan Külcü, dernekte yaptığı açıklamada, Zeytin Dalı Harekatı'nı gönülden desteklediklerini söyledi.

Harekatın, atılması gereken çok önemli ve kritik bir adım olduğuna dikkati çeken Külcü, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni bölmek ve parçalamak isteyen ABD, FETÖ ve işbirlikçileri, PKK, PYD, YPG, DEAŞ ve buna benzer örgütlerle sinsi planlar içinde her türlü alçaklığı ve kalleşliği yaptığını dile getirdi.

Böl, parçala, yönet anlayışına geçit verilmeyeceğini aktaran Külcü, "Gerekirse Fırat'ın batısı, doğusu değil Kandil'e kadar gidelim. Bebek katillerinin inlerini başlarına yıkalım. Eğer bize ihtiyaç olursa tekrar gazi olmak için, şehit olmak için milletimizin ve devletimizin her zaman emrinde olduğumuzu önemle ifade ve beyan ediyoruz. Bundan şeref duyarız. Zalimler için yaşasın cehennem. Cenab-ı Allah devletimizin, milletimizin ve kahraman ordumuzun yar ve yardımcısı olsun."