CHP Marmaris İlçe Başkanı Tolga Akbay Oldu

Haber Tarihi : 13.08.2018 18:29:32 Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Başkanlığı tek liste ile kongreye gitti. Kongrede İnşaat Mühendisi Tolga Akbay CHP İlçe Başkanı seçildi. Bir ay önce mevcut CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü’nün istifasının ardından gerçekleştirilen kongreye Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay ve delegeler katıldı.
A +   A -

Tek liste ile kongreye giden Tolga Akbay, kürsüde yaptığı konuşmasında bir ay içinde yaşanan süreci değerlendirerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. CHP için en iyisini yapmaya çalıştığını ifade eden Akbay, “Görev yaptığımız süre içinde ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım Marmaris için, Marmaris İlçe Teşkilatı’nın kapılarının sürekli açık kalacağını belirten Akbay, "Partinin kapılarını “ben istediğim zaman açık, ben istemediğim zaman kapalı” olmaktan kurtarıp, her kim olursa olsun, tüm üyelerimiz için açık hale getireceğiz. İlçe örgütümüzü, kişilerin kişisel siyasi reklamların yapıldığı bir yapı olmaktan kurtarıp, yerel siyasi problemlere çözüm üreten bir yapı haline getireceğiz. Partimizi, üyelerimizin samimi bir şekilde bir araya gelebileceği, sohbet edebileceği, sıkıntılarını ve mutluluklarını paylaşabileceği bir çatı haline getireceğiz” dedi.

Konuşmalar ardından tek liste liste ile gidilen seçimlerde Tolga Akbay, CHP Marmaris İlçe Başkanı oldu.

Tolga Akbay başkanlığındaki yönetim Ali Özge Kol, Yaşar Ceylan, Aras Atamert, Zeki Danışman, Halil Gökovalı, Duran İlgün, Ece Kansu, Arzu Kayaoğulları, Akkadın Sağlamol, Muharrem Hakan Uğur, Necmettin Yankol, Cansel Yavuz, Gülnur Yıldırım ve İsmet Yıldız’dan oluştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !