Dalaman Anadolu Lisesi 78 Öğrencisini Uğurladı

Haber Tarihi : 02.06.2012 08:58:15 Dalaman Anadolu Lisesi’nde düzenlenen mezuniyet gecesinde bu yıl 78 öğrenci diploma almanın heyecanını yaşadı.
A +   A -

Dalaman Anadolu Lisesi 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı sonunda mezun olan 78 öğrencisi için mezuniyet gecesi düzenledi.

Düzenlenen geceye Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Garnizon Komutanı Hv.İsthk.Alb. Ziya Özkütük, Dalaman Belediye Başkan Vekili Halil Çalış, Tapu Müdürü Arif Taş, İlçe Müftüsü Selahattin Bozkurt, İlçe Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürü Ergün Akdeniz ve veliler katıldı.

Anadolu Lisesi mezuniyet gecesi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Okul Müdürü Mehmet sarıca’nın konuşmasından sonra mezun öğrenciler adına okul birincisi Aylin Oruç öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür eden bir konuşma yaptı. Ardından 11.Sınıf 1. Arzu Aykut duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek konuşmasında mezun olan öğrencilere başarı dilerken öğretmenlere verdikleri eğitimden dolayı teşekkür etti.

Dalaman Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni’nde 12 Sınıflar adına okul birincisi Aylin Oruç bayrağı 11.sınıflar adına Arzu Aykut’a teslim etti. Daha sonra Okul birincisi olan Aylin Oruç Dalaman kaymakamı Yılmaz Şimşek ve Okul Müdürü Mehmet Sarıca ile beraber şeref kütüğüne plaket çaktı. Ardından yapılan diploma töreninden sonra tüm mezun öğrenciler hep beraber keplerini havaya attılar. Mezuniyet pastasını kesen Anadolu Lisesi’nin bu yılki mezunları törenden sonra canlı müzik eşliğinde eğlendiler .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !