Dalaman’da Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Haber Tarihi : 12.05.2012 01:12:44 Dalaman Burç Meltem İlkokulu tarafından düzenlenen İlköğretim Okulları Arası Bilgi Yarışmasına rekor bir katılım oldu.
A +   A -

Yarışmadan dereceye giren öğrencilere madalya ve çeşitli ödüller verildi.

Burç Meltem ilköğretim Okulu tarafından yapılan bilgi sınavına ilçede bulunan İlköğretim Öğrencilerinin 5,6, ve 7 sınıfları katıldı.

Sınava katılan öğrenciler 1,5 saat boyunca ter döktüler. Sınava öğrenci getiren veliler ise, sınavın organizasyonundan etkilendiklerini bildirdiler. Bu kadar yoğun olabileceğini tahmin etmediklerini ifade ettiler.

Dereceye giren öğrencilerin ödül dağıtımında konuşan Okul Müdürü Fatih Okay;“Bu katılımın halkın Burç Meltem’e olan teveccühü bir kez daha göstermiş oldu. Sınav öncesi dereceye giren öğrencilerimize vaat ettiğimiz ödüllere yaptığımız tören sonunda kendilerine verdik. Öncelikle sınava gelen öğrencilerimizin rekor katılımın bizleri gururlandırdı. Bölge halkımıza teşekkür ederiz. Bu teveccüh bizleri omuzlarımızdaki yükün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hissettirdi. Bundan sonraki yıllar içinde aşk, şevk ve heyecan verecektir” diye konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !