Dalaman Milli Eğitim Müdürü Ergin Köy Okullarını Gezdi

Haber Tarihi : 29.05.2012 Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Engin, ilçeye bağlı köy İlköğretim okullarını ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti.
A +   A -

Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Engin; AR-GE Birimi Görevlisi Ayşe Çoban ve Bilgisayar Formatörü Öğretmen Nermin Kozak ile beraber İlçeye bağlı Köy İlköğretim Okullarını ziyaret etti. Köy okulları ziyareti sırasında öğrenciler ve öğretmenler ile sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Metin Engin; okulların fiziki şartlarını, öğretmenlerin ve öğrencilerin durumları hakkında incelemede bulundu.

Öğrencilerin ve öğretmenlerin sorunlarını ve isteklerini de dinleyen Metin Engin, birçok ilçeye göre Köy İlköğretim Okullarının durumunun iyi olduğunu ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Engin Köy İlköğretim Okullarını yaptığı inceleme ve ziyareti hakkında verdiği bilgide; “Köy İlköğretim Okullarımızı sık sık ziyaret etmeye çalışıyoruz. Öğretmenlerimizin çalışma şartlarını, öğrencilerimizin eğitim- öğretim durumlarını yerinde görmek istiyoruz. Bu ziyaretlerimizde de öğretmen ve öğrencilerimiz ile karşılıklı istişarede bulunuyoruz. Köy İlköğretim Okullarımızın durumu oldukça iyi durumdadır” dedi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !