Datça Ak Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

Haber Tarihi : 22.02.2012 19:28:40 AK Parti Datça İlçe Danışma Kurulu toplantısı AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Sedat Deniz başkanlığında yapıldı.
A +   A -

Datça Belediyesi Kültür Merkezi 'nde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Sedat Deniz, “Bize bu görevi layık gördükleri yaklaşık bir yıldan buyana İlçe kadrolarımızı hazırlayıp, köy kadrolarına kadar teşkilatlandırıp şu anda önümüzdeki yerel seçimlere hazır olduğumuzu söyleyebilirim. Şu anda üye sayımızı yüzde 31.44 artırarak üye sayımızı bin 213 'e çıkardık. Muğla genelinde üye sayısını en fazla arttıran 5. sırada olduğumuzu bunun yetmeyip üst seviyelere çıkaracağımızın sözünü veriyorum. Datça'nın sorunlarını ancak iktidarla aynı görüşte olan Ak zihniyetler olarak bizler çözeceğiz. Her zaman önceliğimiz milletimizin menfaatleridir. Emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Milletimizden aldığımız güçle ilçemizin sorunlarını bir bir çözmeye gayret gösteriyoruz. Bize verilen emanete sahip çıkacağız. İlçemize yapılacak olan yeni Devlet Hastanesinin proje aşamasını bitirdik Ankara'ya teslim ettik inşallah ihale aşamasına en kısa zamanda başlanacaktır” dedi.

AK Parti hükümeti döneminde Datça 'ya kazandırılan yatırımlar hakkında da bilgiler veren Deniz, “Mevcut hastanemizin Dâhiliye, Kadın Doğum, Çocuk ve Genel Cerrah olmak üzere doktor kadrolarını açtırdık. Bizler ilçemizin kalkınması için üzerimize düşen görevi yapmanın gayreti içerisindeyiz. El birliğiyle çalışıp ilçemiz hak ettiği hizmeti alacaktır. İçimizdeki heyecanı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. AK Parti ailesi olarak milletimizin hizmetkarı olmaya gayret göstereceğiz.2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde çok çalışıp partimizi 1. Parti yapmak ve Datça'yı yerel yönetimde almak hedefimizdir. Aslında bizler yaptıklarımızı anlatamamanın sıkıntısını yaşıyoruz. Datça 'mızda arıtmanın yapımında AK Parti hükümetinin payını, limanın iyileştirilmesindeki payını, Şehirde ne varsa köylerimizde de olsun diyerek köylerin şebeke suyu, kanalizasyon, kilit parke gibi problemlerinin iktidarımızca giderildiği, çocuklarımız için her köye çocuk parkları AK Parti iktidarımızın birer armağanıdır” diye konuştu.