Datça Muğla'ya Hizmetle Yakınlaşacak

Haber Tarihi : 19.03.2019 15:46:24 Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Datça’nın Hızırşah, Kızılan ve Karaköy mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen toplantıya, Cumhur İttifakı Datça Belediye Başkan Adayı Feyzullah Gülada’nın yanı sıra, Ak Parti Muğla Mv. Yelda Erol Gökcan, Ak Parti İlçe teşkilatı üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
A +   A -

Sanat Ve Sanatçıyı Desteklemek Dururken, Ruhsat Vermemek Ne Demek?

Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Hızırşah Mahallesindeki konuşmasında, eskiden bu bölgelerde ipekböceği yetiştiriciliğinin yapıldığını ve bunun yaşatılması gereken bir değer olduğunu ifade ederek “Benim eşimin ananesi de dokuma tezgâhında ipek kumaşlar dokurdu. Bu geleneğimizi yaşatan, burada ipek böceği yetiştirme ve kumaş dokuma yapan sanatçımız Özlem Görgülü’yü tebrik ediyorum, buranın turizmine katkı sağlamak için çalışıyor. Fakat belediye kendilerine ruhsat vermemiş, bu nasıl bir zihniyettir? Sanat ve sanatçıyı desteklemek dururken bu ne demek?” şeklinde konuştu.

Ak Parti’liler, Mhp’nin 3 Hilalin Altına Aslanlar Gibi Mühürü Vuracak

Konuşmasında, Cumhur ittifakı Datça Belediye Başkan Adayı Feyzullah Gülada’nın Muğla Ağız Diş Sağlığı Merkezinde büyük hizmetleri olduğuna değinen Hıdır, “Feyzullah kardeşimiz içimizden biri, hep dişe dokunur hizmetler yaptı, memleketime hizmet edeceğim diye görevinden ayrıldı, memleketinin sorunlarını en iyi şekilde biliyor ve canla başla çalışıyor, çalışacak. Kendisi Cumhur ittifakının Muğla Büyükşehir’i de kazabilecek güçte olduklarını ifade eden Hıdır, “Bizim arkamızda gönülden hizmet ruhu var, vekillerimiz, bakanlarımız ve cumhurbaşkanımız var, yıllarca hizmet görmemiş Chp’li vatandaşlarımız da yanımızda olursa, el birliğiyle bütün sorunları çözeceğiz. Osman Abi’nin 20 senede Muğla’mızı getirdiği vahim durum belli, Muğla’da Chp’liler bile yetti gari diyor. Mevcut başkan 3 senedir Marmaris’e gitmemiş çünkü orayla kavgalı, 2 senedir Bodrum’a gitmemiş çünkü kavgalı, Fethiye’ye gitmemiş Behçet Saatcı ile kavgalı” şeklinde konuştu.

Behçet Saatcı’nın Arkasında Meclis Yok

Muğla’nın turizm sorunlarına Ak Belediyelerin çözüm bulacağının altını çizen Hıdır “Fethiye’nin körfezini bile temizlemeyi başaramayan Behçet Saatcı kalkmış büyükşehre göz dikmiş, arkasında meclis bile yok, Bodrum’a en basit altyapı hizmetini getirememiş olan Muğla ve Datça için Cumhur İttifakına oy vermelerini istemesinin ardından toplantı sona erdi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !