Fethiye'de Şampiyonluk Kutlandı

Haber Tarihi : 22.07.2018 13:15:24 Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin düzenlediği şampiyonluk kutlaması gecesi için Şampiyonluk Kupası Fethiye’ye geldi. Kulüp Başkan Yardımcısı Yusuf günay ve eski futbolcular da gecede yer aldı.
A +   A -

Fethiye Galatasaraylılar Derneği tarafından organize edilen kutlamaya Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya, Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner’in yanısıra, Ultraaslan Fethiye Üyeleri ve çok sayıda davetli yer aldı.

Fethiye Fethiye Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Güzide Özkaya’da Fethiye’de böyle bir gece düzenlenmesinden dolayı Galatasaraylılar Derneği’ne teşekkür ederek, kendi ailesinde herkesin Fenerbahçeli olmasına rağmen tek olarak Galatasaray’lı olmasından gurur duyduğunu söyledi.Yusuf Günay "Fethiye’ye teşekkür ediyorum"

Galatasaray Spor Kulübü Başkan YardımcısıYusuf Günay yaptığı konuşmasında “21. Şampiyonluk kutlamamız için Fethiye’ye geldik. Gerçekten çok büyük bir coşku var. Bu gurur hepimizin. Biz yaptıklarımız ile Galatasaray’ı hep ileriye taşımak için mücadele veriyoruz. Gecemizi gündüzümü tüm mesaimizi Galatasaray için harcıyoruz. Bizim işimiz, gücümüz, tek derdimiz Galatasaray’’ dedi.

Geceye katılan Galatasaray’ın eski futbolcuları ilgi odağı oldu. Taraftarlar futbolcular ve şampiyonluk kupası ile fotoğraf çekinme yarışına girdiler. Futbolcularda bu istekleri geri çevirmediler.

Gecede sahne alan Coşkun Sabah ve DJ Suat Ateşdağlı gecenin geç saatlerine kadar taraftarları eğlenceye boğdu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !