Gökcan; 'Yerel Seçimler İçin İnancımız Ve Güvencimiz Tam'

Haber Tarihi : 26.09.2018 23:05:04 Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantıları yapıldı.
A +   A -

Ortaca ilçe binasındaki toplantıya Muğla Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Ortaca İlçe Başkanı Hakan Fevzi İlhan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Muğla Fethiye, Seydikemer, Köyceğiz, Ortaca ve Dalaman’da muhtarlarımız ile fikir alışverişinde bulunduk. Amacımız muhtarlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmek. Muğla Ortaca ve Dalaman’ı tekrar almak istiyoruz”

Yerel seçim öncesi Ekim ayında Kızılcahamam kampına katılacaklarını belirten Muğla ile ilgili hem aday adaylığı süreci hem de seçim stratejisi konusunda sayın Cumhurbaşkanımız başkanlığında görüşmelerimiz ve istişarelerimiz olacak. Yerel seçimlerde Ortaca çok istediğimiz ve geçmiş dönemde aldığımız bir belediye. Kaybettiğimiz Ortaca Belediyesini almak istiyoruz. Yine çok az bir oyla kaybettiğimiz Dalaman Belediyesini almak istiyoruz. Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde başarılı olmak istiyoruz. AK Parti olarak inancımız ve güvencimiz tam.” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !