Kavaklıdere'nin İçme Suyu Hatları Yenilendi

Haber Tarihi : 09.12.2016 16:38:40 Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, Kavaklıdere İlçesinde Karayolları Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları sırasında içme suyu hatlarının zarar görmesi nedeniyle hatları yeniledi.
A +   A -

Kavaklıdere-Menteşe çevre yolu üzerinde yol genişletme çalışması sırasında bölgedeki içme suyu hatlarının kırılması üzerine çalışma başlatan MUSKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi 3. Bölge Şube Müdürlüğü ekipleri bölgedeki hatları tamamen yeniledi. Orman Genel Müdürlüğü lojmanlarının içme suyunu karşılayan hatta 3 bin 500 metrelik içme suyu hattını yenileyen ekipler bölgedeki çalışmalarını tamamladı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, tüm vatandaşlara kesintisiz içme suyu hizmeti sunmak için kurum olarak tüm güçleriyle çalıştıklarını vurguladı. Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm ilde her noktada çalışmalarının devam ettiğinin altını çizen Ülgen, “İlimizin her köşesinde vatandaşlarımıza kesintisiz içme suyu hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kavaklıdere İlçemizde de zarar gören içme suyu hatların 3 bin 500 metrelik bir yenilemem çalışması yaptık. İlerleyen süreçte bu bölgede yeni projeler hayata geçireceğiz. Tüm amacımız vatandaşlarımızın temiz, sağlıklı ve sürekli içme suyu hizmeti sağlamak” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !