Milas'ta engellilerin için eğlence düzenlendi

Haber Tarihi : 04.12.2009 09:53:06 Muğla'nın Milas ilçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engellilere yönelik eğlence programı düzenlendi.
A +   A -

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engellilere yönelik eğlence programı gerçekleştirildi. Bu kez engelliler yalnız kalmadı ve kendileri için düzenlenen programda gönüllerince eğlendiler.
Milas Belediye Evlendirme Salonu’nda yapılan etkinliğe; Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve eşi Elif Tokat, Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Başkanı Enver Tuna, MİTSO Meclis Başkanı Reşit Özer, CHP’li Belediye Meclis Üyesi İlknur Öner, M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü A. Fırat Çakıroğlu ve Milas Zihinsel Engelli Çocukları Koruma Okullarını Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Murat Yorulmaz katıldı.
Programda bir konuşma yapan Milas Zihinsel Engelli Çocukları Koruma Okullarını Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Murat Yorulmaz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün 1992 yılından bu yana Türkiye’de kutlandığını kaydederek programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Sonrasında konuşan Milas Kaymakam M. Bahattin Atçı, her zaman dayanışma içinde olunması gerektiğini belirterek programda yer aldığından dolayı mutlu olduğunu ve çocukların programda gönüllerinde eğlendiğini belirtti.
Konuşmaların ardından öğrenciler gönüllerince eğlenerek kendileri için hazırlanan programın tadını çıkardılar.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !