Milas'ta Hırsızlık Şüphelisi 3 Kişi Tutuklandı

Haber Tarihi : 23.01.2018 13:16:43 Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Meşelik Mahallesi, Doktorlar Sitesi’nde, birçok evden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 3 şüpheli, jandarmanın sıkı takibi sonucu yakalanıp, Milas Adliyesi’ne sevk edilerek tutuklandı.
A +   A -

Edinilen bilgiye göre, Güllük Jandarma Karakolu’na gelen bir ihbarla harekete geçen Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, bölgede yapılan çalışmalardan elde edilen istihbaratla şüphelileri yakın takibe aldı. Şahısların kullandığı aracın plakasını tespit eden jandarma, başlattığı teknik ve fiziki takibin sonunda aracın, yine ilçeye bağlı Boğaziçi Mahallesi’nde dolaştığını saptadı. Harekete geçen ekipler, takip sonucunda Y.G. ve C.G. isimli şahısları Doktorlar Sitesi’nde suçüstü yakaladılar. Meşelik Mahallesi Kuyucak Mevkii Doktorlar Sitesi’nde evden hırsızlık yaptıkları belirlenen şahısların yapılan sorgulamasında, hırsızlık olayını üç kişi olarak yaptıklarını itiraf etmeleri üzerine Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, olaya karıştığı belirlenen A.G. isimli şahsı da gözaltına aldı. A.G isimli şahsı Bodrum ilçesine bağlı Turgutreis Mahallesi’nde yakalayan jandarma, yapılan yer gösterme ve teşhislerde çalınan eşyaları alan şahısları da tespit ederek, satın alınan malzemelere de el koydu.

Hırsızlık şüphesiyle gözaltına alınan ve sorguları tamamlanan şahıslar, Milas Adliyesi’ne sevk edilip, tutuklanarak cezaevine gönderildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !