Muğla'da etkili yağış

Haber Tarihi : 04.11.2009 05:35:31 Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış şiddetini rüzgarın da etkisiyle arttırdı.
A +   A -

Olumsuz hava şartları dün akşam saatlerinden itibaren etkili olmaya başlarken, şiddetli rüzgarla birlikte saatler 23:00 'a yaklaşırken etkili yağmur yağışı görüldü. Bir süre devam edan etkili yağışla birlikte bazı caddeler sularla kaplandı. Kıbrıs Şehitleri caddesinde sürücüler zor anlar yaşadı. Motosikletli sürücüler, mahsur kaldıkları caddenin bir bölümünü kaplayan suların içerisinden kendi çabaları ile çıktı. Sokaklardan akıp gelen yağmur sularının birleştiği ana noktalarda, o sırada dışarıda bulunan vatandaşlar da güçlük çekti.

Gece yarısına doğru yağmur yağışı etkisini yitirirken, ilçede rüzgarlı hava etkili olmaya devam etti. Öte yandan yaz aylarında turistlerin güneşin tadını çıkardığı kumsallar da dalgalara teslim oldu. Sahil kesiminde işletmeler olumsuz şartlara karşı önlem almaya çalıştı. Bu arada rüzgarın etkisi ile sahil kesiminde bazı tabelaların düştüğü, masa ve sandalyelerin devrildiği görüldü.

İŞTE HABERİN VİDEOSU


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !