Muğla Yarıyıl Kupası Yüzme Yarışları Marmaris'te Yapıldı

Haber Tarihi : 29.01.2018 12:47:54 Muğla Yarıyıl Kupası Yüzme Yarışları Marmaris Yüzme Havuzu’nda gerçekleşti
A +   A -

“Sporda Kal Güvende Kal” projesi kapsamında 100’e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen organizasyon kıyasıya mücadelelere sahne oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mutlu Uzun’un da izlediği yarışlarda sporcu velileri ve izleyiciler tribünleri doldurup yüzücülere destek verdiler.

3 gün boyunca devam eden yarışların ardından dereceye giren sporcular ile takımlara madalya ve kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mutlu Uzun ile hakemler verdi.

Organizasyon hakkında konuşan Öçalmaz “Sporda Kal Güvende Kal projesi kapsamında yarıyıl tatilinde de çocuklarımızı sporla iç içe tutuyoruz. 100’e yakın katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz bu yarışta, İlimiz genelinde çalışmalarını sürdüren birçok spor kulübümüz ve ferdi sporcumuzu ağırladık. Özellikle sporcularımızı teşvik etmemiz amacıyla tatil fırsatlarını değerlendirerek bu kapsamdaki yarışları arttıracağız. Burada yarışan tüm sporcularımızı tebrik ediyor, emeği geçen başta velilerimiz olmak üzere tüm hakem, antrenör ve sporcularımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !