Nejat Çekin Personel Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası

Haber Tarihi : 28.04.2018 13:40:16 162 sporcunun mücadele ettiği organizasyon tamamlandı.
A +   A -

Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2. Geleneksel Nejat Çekin Personel Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) Gençlik ve Spor Kulübü Derneğince, Yanıklar Mahallesi'ndeki bir otelde düzenlenen şampiyonada 162 sporcu mücadele etti.

Şampiyonada, erkeklerde ASP Hatay Gençlik ve Spor Kulübünden Mehmet Sönmez birinci, ASP Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübünden Tarık Hepgül ikinci, ASP İstanbul Gençlik ve Spor Kulübünden Mehmet Şirin üçüncü oldu.

Kadınlarda ise birinciliği ASP Gümüşhane Gençlik ve Spor Kulübünden Elif Gökçe Akyıldız, ikinciliği ASP Muğla Gençlik ve Spor Kulübünden Sezin Kunur, üçüncülüğü de ASP Kırşehir Gençlik ve Spor Kulübünden Gözde Kocaman elde etti.

Düzenlenen törenle, dereceye giren sporculara madalyaları ile kupaları verildi.

ASP Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Gürdal Gümüş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dört gün süren organizasyonda sporcuların kıyasıya mücadele ettiğini söyledi.

Şampiyonanın sorunsuz tamamlandığını belirten Gümüş, "İlkini geçen yıl yaptığımız şampiyonaya bu sene katılım daha fazla oldu. Tüm illerimizden gelen sporcular Fethiye ve çevresini görme fırsatı buldu. Şampiyonayla bakanlık bünyesinde çalışanlar hem kaynaştı hem de bölgenin tanıtımına katkı sağladık." dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !