Öğrenciler Çevre İçin Yürüdü

Haber Tarihi : 03.05.2012 08:20:30 Dalaman Çiftlik İlköğretim Okulu öğrencileri, çevrenin temiz tutulması ve korunması için yürüyüş düzenledi.
A +   A -

Çiftlik İlköğretim Okulu minik öğrencilerinin sınıflarında hazırladıkları pankartlarda ise: “Eğer çocuklarının ayakları üzerinde durmasını istiyorsan sorumluluk yükle”, “Sorumluluk Özgürlüğün bedelidir”, “ Bir lider her şeyden vaz geçebilir; sorumluluktan asla,” “her yıkılanın onarılması mümkündür ama doğanın asla”, “ Sorumluluk büyük olmanın bedelidir”, “Sorumlu olalım görevlerimizi zamanında yapalım”,“ Güvenirlik olmak için sorumlu olmalıyız”, “Doğayı koruyalım”, “Damlaya damlaya göl olur boşa giderse su. İnan göller kurur. Soluyacağımız oksijen için bir ağaç dikin” sloganları yer aldı.

Düzenlenen yürüyüş ile ilgili bilgi veren okul öğretmenleri; “Öğrencilerimizin çevreye karşı duyarlı olmaları ve sorumluluk üslenebilmeleri için böyle bir yürüyüş düzenledik. Amacımız minik öğrencilerimizin çevremize karşı daha duyarlı davranmalarını sağlamaktı. Yazdıkları pankartlar ise, güzel ifadeler taşıdı” diye konuştular .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !