Ortaca Tenis Kulübü'nden Spora Davet

Haber Tarihi : 24.01.2018 13:08:12 Ortaca Tenis Kulübü Başkanı Yavuz Bozdaş, yarıyıl tatiline giren öğrencilere ve ailelerine çağrıda bulunarak, kortlara davet etti.
A +   A -

Ortaca Tenis Kulübü Başkanı Yavuz Bozdaş, yarıyıl tatilinin spora başlamak için fırsat olduğunu söylediği açıklamasında, çocukların hareketli bir yaşam sürmesinin önemine işaret etti.

Tenis kortunda öğrencilerin hem spor yapacağını hem de eğlenebileceğini anlatan Bozdaş; “Günümüzde obezite hastalıkların başında yer almakta, zaten obozite birçok hastalığa davetiye çıkarıyor. Bizim bu ve bunun gibi hastalıklarla mücadele etmemiz gerekiyor, dolayısıyla anne ve babalara burada büyük iş düşmekte, bilinçli bir nesil yetiştirmek zorundayız. Anne ve babaların örnek olması gerekir, çocuklarımız artık çok az hareket ediyor. Çocuklarımızı lütfen spora yönlendirelim, bu yarıyıl tatili bir fırsat, tabi başta anne, babaları tenis kortlarına davet ediyoruz. Çocuklarına spor yaparak örnek olurlarsa onlarda yapacaklardır. 7’den 70’e herkesi tenis oynamaya davet ediyoruz. Bu tatil spora başlamak için bir fırsat” dedi


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !