Şampiyon Okçu Vali Civelek'i Ziyaret Etti

Haber Tarihi : 16.11.2017 16:08:35 Dünya Yıldızlar Gençler Okçuluk Şampiyonasında birincilik ve ikincilik dereceleri yapan Emircan Haney, Muğla Valisi Esengül Civelek’i ziyaret etti.
A +   A -

Arjantin’in Rosario kentinde, 2-8 Ekim tarihlerinde düzenlenen Dünya Yıldızlar Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda makaralı yay yıldızlar karışık takımlarda dünya şampiyonluğu, makaralı yay erkek takımlarda ise dünya ikinciliği derecesine ortak olan Haney, başarılarını Vali Civelek ile paylaştı.

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek ve okçuluk antrenörü Ejder Sözen ile Muğla Valisi Civelek'i makamında ziyaret eden milli sporcu, elde ettiği dereceler hakkında bilgi verdi.

Civelek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Haney'i gösterdiği büyük başarıdan dolayı kutladı.

Muğla’daki sporcuların son dönemde büyük başarılara imza attığını belirten Civelek, şunları kaydetti:

"Ülkemizi başarılı bir şekilde temsil ederek şampiyonada İstiklal Marşımızın okunmasını sağlaman bizim için büyük mutluluk. Elde ettiğin bu başarının tüm sporcularımıza örnek olacağını düşünüyorum. Bu başarıyı kazanmanda yanında olan başta ailen olmak üzere, antrenörüne ve başarında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, spor yaşamında başarılar diliyorum."

Civelek, başarılı sporcuya çeşitli hediyeler verdi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !