Şehit Aileleri Yararına Resim Sergisi Açılacak

Haber Tarihi : 12.04.2018 16:47:57 Yağlıboya resimlerden oluşan çok sayıda başarılı sergiye imza atan ve Milas’ta polis memuru olarak görev yapan ressam İsmail Utku, 14 Nisan Cumartesi günü Bodrum’daki Konacık’ta Herodot Kültür Merkezi’nde şehit aileleri yararına resim sergisi açacak.
A +   A -

Milas-Bodrum Havalimanı’nda polis memuru olarak görev yapan İsmail Utku; kültürel değerleri, atları, gündelik yaşamı başarıyla tuvaline aktararak ilgi gören resim sergilerine imza atıyor. Ressam polis Utku, bu defa sergisini şehit yakınları yararına açacak. 41 resmin yer aldığı sergide bulunan yağlıboya resimlerin müzayede usulüyle satışa sunulacağı etkinlik, 14 Nisan Cumartesi günü Bodrum’daki Konacık’ta Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

İl ve ilçe protokolünden katılımların yaşanacağı etkinliğe tüm sanatseverleri ve şehit, gazi yakınlarını davet eden Utku, “Kıymetli dostlarım saygı değer büyüklerim; bana ait yağlıboya tablolardan oluşan, kahraman şehitlerimizin bize emanet etmiş olduğu kıymetli aileleri yaranına düzenlenecek olan sergimizde sizleri aramızda görmek bize onur verecek mutlu edecektir” dedi.