Şehit Askerin Cenazesi Geldi

Haber Tarihi : 02.05.2010 17:24:33 Tunceli'nin Nazımiye ilçesindeki Sarıyayla Karakolu'nda şehit olan askerlerden Ahmet Şimşek'in cenazesi saat 12.20 de Dalaman Hava Meydan Komutanlığı'na askeri uçakla geldi.
A +   A -

Şehit Asker Ahmet Şimşek'in cenazesi, babası, annesi ve yakınları tarafından gözyaşları arasında karşılandı. Karşılamaya, CHP Muğla Milletvekili Ali Arslan, Dalaman Kaymakamı Ahmet Deniz, Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve çok sayıda vatandaş geldi. Dalaman Hava Meydan Komutanlığı içerisine protokol ve şehit yakınları haricinde hiç kimse alınmadı. Şehit cenazesini karşılamaya gelenler Nizamiye girişinde bekletildi.
KÜLTÜR BAKANI ERTUĞRUL GÜNAY TAZİYEYE GELDİ
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay dün akşam Başbakanlığa ait GAP isimli uçakla saat 19:30 da şehit ailesini taziye ziyaretine AK Parti Muğla Milletvekilleri Yüksel Özden ve Mehmet Nil Hıdır ile beraber geldi. Günay daha sonra Dalaman Havalimanı'na Ankara'ya gitmek üzere hareket etti.
(AOK-MB-HO-Y)


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !