Şehit Başsavcının Anneannesi Hayatını Kaybetti

Haber Tarihi : 31.05.2017 19:34:25 Trafik kazasında şehit olan Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’in anneannesi Semiha Yavuz, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
A +   A -

Trafik kazasında şehit olan Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’in anneannesi Semiha Yavuz, torununun ölümünden 22 gün sonra 85 yaşında yaşamını yitirdi.

Denizli’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’in Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde yaşayan 85 yaşındaki anneannesi Semiha Yavuz, kalp krizi sonucunda yaşamını yitirdi.

Başsavcı Alper’in Kavaklıdere’deki kardeşi Ümit Alper'le yaşayan Yavuz, aniden fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Yavuz için Kavaklıdere Merkez Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.

Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ile yakınlarının yanı sıra çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze namazının ardından Yavuz’un cenazesi, Kavaklıdere Alan Mezarlığı'na defnedildi.

Biri erkek 4 çocuk annesi Yavuz'un, torunu Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper'in ölümünün ardından büyük üzüntü yaşadığı öğrenildi.

Yavuz, son olarak Şehit Başsavcı Alper için 19 Mayıs'ta Kavaklıdere ilçesinde düzenlenen mevlitte taziyeleri kabul etmişti.