'Şehrim 2023' Otobüsü Menteşe'de

Haber Tarihi : 10.05.2018 14:13:37 AK Parti Genel Merkezi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Muğla'ya gelen "Şehrim 2023" otobüsünde vatandaşlar, kentin 2023 hedefleriyle ilgili görüşlerini paylaştı.
A +   A -

Muğla olduğunu söyledi.

Otobüste vatandaşlara yaşadıkları şehirlerle ilgili istek ve taleplerini içeren anketler yapıldığını belirten Mete, "Ülkemizin 2023 hedefleri var. Bu bağlamda amacımız, cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde Şehrim 2023 Projesi ile sürdürülebilir bir marka haline gelerek, eksikliklerin o şehri en iyi bilen vatandaşlarımız tarafından belirlenmesi." dedi.

Kentte yaşayan engellilerin çalışmaya destek vermesinin kendilerini sevindirdiğini kaydeden Mete, "Bütün Muğlalı vatandaşlarımızı bu ankete katılmaya davet ediyoruz." ifadesini kullandı.

Mete, çalışmanın tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediyesinden talep gelmesi halinde, şehirde yaşayan vatandaşların neler düşündüğünü onlarla paylaşacaklarını dile getirdi.

Sistemin Türkiye'de bütün illerde uygulandığını hatırlatan Mete, Cumhurbaşkanı Ankara'dan yolcu ettiği otobüsün yarın da Milas ilçesinde vatandaşların taleplerini alacağını ifade etti.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !