Şoförler Odası Başkanlarından Gürün'e Ziyaret

Haber Tarihi : 19.10.2017 16:38:01 Muğla genelinde ulaşımda taksicilerle ilgili konuların konuşulması ile ilgili ortak toplantı için bir araya gelen Şoförler Odası Başkanları Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün’ü ziyaret etti.
A +   A -

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyarette konuşan şoförler odası başkanları Muğla ilinde vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını, turizm sezonun bitmesi ile gelecek yılın planlamasına şimdiden başladıklarını söylediler. Muğla’da taksicilik anlamında bütün şoförler odası başkanları, şoför esnafları herkesin beklentilerini, taleplerini ortaya koyarak Büyükşehir Belediyesi kontrolünde taksimetrede kademeli sistem, kılık kıyafet düzeni, korsan taksileri önlemek için kontroller gibi çalışmalarla yaz-kış taksici esnafının vatandaşa daha kaliteli hizmet verebileceğini belirttiler.

“Birlikte, Ortak Akılla Muğla İçin Hizmet Üretiyoruz”

Ulaşımda dönüşüm hizmetinde il genelinde şoför esnafı, kooperatifler, vatandaşlarla hep birlikte ortak akılla hareket edilerek yüzde 93 dönüşümün sağlandığını hatırlatan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, belirli bir düzen içerisinde, kamu hizmeti verdiğinin bilincinde olarak çalışan taksici esnafının talebin artmasıyla sürekli ve nitelikli para kazanacağını söyledi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !