Teröristin Ölü Bulunduğu Bahçe Sahibinin Olayla İlgisinin Olmadığı Anlaşıldı

Haber Tarihi : 09.10.2017 21:24:05 Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde, hazırladığı el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu ölen PKK’lı teröriste ait cesedinin bulunduğu portakal bahçesi sahibinin olayla hiçbir ilgisinin olmadığı anlaşıldı.
A +   A -

Muğla’da aranan 2 teröristten birisi, Köyceğiz’e bağlı Ulucami Mahallesi Çayiçi mevkisinde bulunan D. C.’ye ait evinin bahçesindeki portakal ağaçlarının arasında ölü olarak bulunmuştu. Olayla ilgili olarak medya kuruluşlarında yer alan bazı haberlerde 1 gün önce bölgede görülen teröristin hücre evi olduğu iddia edilen bahçe evine sığındığı ve bugün ise portakal ağaçları arasında EYP hazırlarken patlayıcının infilak etmesi sonucu hayatını kaybettiği ileri sürülmüştü.

Bölgede bombalı eylem hazırlığında olduğu öne sürülen PKK’lı teröristin ölü olarak bulunduğu portakal bahçesi ve arazinin içerisinde bulunan evin sahibi D.C’nin olayla hiçbir ilgisinin bulunmadığı ortaya çıktı. D.C’nin mahalle sakinlerinden olduğu, ölen teröristin söz konusu evde hiç kalmadığı ve sadece EYP’yi hazırlamak için portakal bahçesine girdiği bildirildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !