Turizm Merkezlerinde Ramazan Bayramı Tedbirleri

Haber Tarihi : 13.06.2018 12:25:43 Muğla Valiliğince Ramazan Bayramı'nın huzur içinde geçirilmesini sağlamak üzere gerekli tedbirlerin alındığı bildirildi.
A +   A -

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Ramazan Bayramı'nda halkın can ve mal güvenliğiyle ilgili hizmetlerin aksatılmadan yerine getirilmesi için önlemlerin alındığı belirtildi.

Açıklamada, 15 Haziran Cuma günü Ramazan Bayramı'nın başlaması nedeniyle, 15-17 Haziran tarihleriyle bu tarihlerin öncesi ve sonrasında Muğla'ya çok sayıda ziyaretçi gelmesinin beklendiği, vatandaşların bu sürede tatillerini huzur ve güven ortamı içerisindegeçirebilmeleri için tedbirlerin önceden planlanarak alındığı ifade edildi.

Açıklamada, sağlık ve güvenlik başta olmak üzere, ulaştırma, haberleşme ve tüm belediye hizmetleriyle ilgili önceden alınan tedbirlerin, bayram öncesi, bayram süresi ve sonrası için yeniden gözden geçirildiği ifade edildi.

Vatandaşların ihtiyaç duydukları takdirde ilgili kurum ve kuruluşların acil telefonlarına müracaat edebileceği belirtildi.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !