ULA HABERLERİ / Muğla

 • 'Sakin Kent'te Bayram Tatili Bereketi Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününde Ula ilçesine bağlı 'Sakin Kent' Akyaka Mahallesi’nde plajlarda yoğunluk yaşandı.
 • 'Sakin Kent'te Bayram Bereketi Ramazan Bayramı tatili için Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi'ni tercih eden tatilciler, butik otel, taş evler ve çadır kampları doldurdu Sakin kentteki otel ve apartlarda doluluk oranı yüzde 100'lere ulaşırken yer bulamayan bazı tatilciler ise çadır kamp alanlarında yoğunluk oluşturdu Ula Kaymakamı Ali Yılmaz: 'Sakin kent Akyaka'ya gelen misafirlerimiz Gökova Körfezi'ndeki el değmemiş koylarda gezme ve yüzme imkanı bulurken diğer taraftan da kamp alanlarındaki dev çam ağaçlarının gölgesine kurdukları çadırlarda Gökova Körfezi'nin kıyısında tatil yapma imkanına sahip olacaklar'.
 • Muğla'da Kaza Açıklaması 5 Yaralı Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Karabörtlen mahallesinde meydana gelen trafik kazısında 4’ü çocuk 5 kişi yaralandı.
 • Gökova Körfezi'nde Uçurtma Sörfü Heyecanı Rüzgar ve uçurtma sörfü yapanlar, gökyüzünde adeta görsel şölen oluşturdu.
 • 'Sakin Kent'te Jandarmadan 'Drone'lu Denetim Muğla'nın Ula ilçesindeki 'sakin kent' Akyaka Mahallesi'ne gelen tatilcilerin girişte uzun araç kuyrukları oluşturmaması için 'drone' ile takip yapıldı.
 • Muğla'da Trafik Kazası Açıklaması 6 Yaralı Muğla'nın Menteşe ilçesinde, 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
 • Ula'da 2 Hektar Alan Yandı Muğla’da çıkan orman yangınında 2 hektar alan yandı. Ula ilçesine bağlı Karabörtlen Mahallesi Akçay mevkiinde 2 yıl önce yanan sahanın hemen yanında çıkan yangın Muğla Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerinin yerden ve havadan müdahalesi ile kısa sürede kontrol altına alındı.
 • GÜNCELLEME- Muğla'daki Orman Yangını Yangında 2 hektar ormanlık alan zarar gördü DETAYLAR EKLENDİ.
 • Muğla'da Orman Yangını Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.
 • Muğla'da Öğrenciler Doğayı Tanıyor Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen, Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığınca desteklenen, Gıda ve Beslenme İçin Biyoçeşitlilik konulu “Tat, Tanı, Doğada Bırak” proje çalışmaları devam ediyor.
 • Akyaka'da 'İpekyolu Geometri' Konferansı Muğla’nın Ula İlçesi Akyaka Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl kurulan Gökova Geometri Topoloji Enstitüsü (GGTI) tarafından Birinci Uluslar arası ‘İpekyolu Geometri Konferansı’ gerçekleştirildi. Konferansa Çin, Kore ve İran’dan bir çok bilim adamı katıldı.
 • Ula'da Makine Ve İkmal Hizmet Binası Açıldı Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Ula İlçesi Kızılağaç Mahallesi’nde temeli 2015 Ekim ayı içerisinde atılan Makine ve İkmal Hizmet Binası’nın açılış töreni yapıldı.
 • 'Sakin Kentte' Rüzgar Sörfü Yoğunluğu Muğla'nın Ula ilçesindeki "Sakin Kent" Akyaka Mahallesi, hava şartlarının uygun olması sayesinde her yıl binlerce rüzgar ve uçurtma sörfü tutkununu ağırlıyor.
 • Muğla'da 'Gören Göz' Cihazları Dağıtıldı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı iş birliğinde başlatılan proje kapsamında, görme engelli vatandaşlara, navigasyon bazlı gören göz cihazları verildi Vali Esengül Civelek:'Cihazlar, görme engelli vatandaşlarımızın sosyal yaşamda daha fazla yer alabilmelerini ve bağımsız olarak bireysel yaşamlarını idame ettirmelerini sağlayacak'.
 • 'Gören Göz' Görme Engellilere Umut Oldu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın ‘Gören Göz’ projesi kapsamında görme engelli bireyler için geliştirilen ‘Gören Göz’ projesi kapsamında navigasyonlu akıllı telefon cihazından Muğla’da 90 adedi görme engelli bireylere dağıtımı gerçekleştiriliyor. Görme engelli bireylere navigasyonlu cep telefonu dağıtımı törenine Muğla Valisi Esengül Civelek ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İlkay Türkoğlu katıldı.
 • Ali Gülkiten Akyaka'da Sezonun Yorgunluğunu Atıyor Yeşil sahaların efendi futbolcusu olarak anılan Beşiktaş’ın efsane futbolcularından futbol yorumcusu Ali Gültiken sezonun yorgunluğunu Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka mahallesinde atıyor.
 • Sakartepe Manzarası Büyülüyor Muğla’nın en bakir koylarının yer aldığı, Gökova Körfezi’ne hakim karayolunun geçtiği Sakartepe rampasındaki ‘Seyir Tepesi’ yerli ve yabancı turistlerin mola noktası haline gelirken, ziyaretçiler ünlü Gökova Körfezi manzarasını arkasına alarak bu anı fotoğraflıyor.
 • MUTTAŞ Filosuna 8 Yeni Otobüs Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin, ulaşım alanındaki görev, sorumluluk ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda 2014 Temmuz ayında başlattığı Dalaman ve Milas Bodrum Havalimanı taşımacılığı seferleri için filosuna kazandırdığı yeni araçların tanıtım töreni yapıldı. Menteşe’de bulunan Büyükşehir Belediyesi Sosyo-Kültürel alanda gerçekleştirilen törende konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, “Havaalanı ve uçak yolculuğundan faydalanamıyoruz şikâyetleri vardı. Sadece bir şirket havaalanına ulaşımı sağlıyordu ve tek şirketin egemenliği altındaydı. Yasa da bize ulaşım hizmeti verme hakkı tanıyordu. Dolayısıyla aldığımız araçlarla biz havaalanı yolcu taşımacılığına başladık. Başlangıçta problem oldu. Şirket itiraz etti. Ama hukuki olarak diğer şirketin sadece 8 araç ile hizmet edeceği karara bağlandı” dedi.
 • Ortaköy'lü Gençlerden 2 Bin Kişilik İftar Yemeği Menteşe İlçesinin Ortaköy Mahallesi’ndeki gençler, yaklaşık 2 bin kişiye iftar yemeği verdi.
 • Akyaka Günübirlik Tatilci Akınına Uğradı Uluslararası Yavaş Kentler Birliği (Cittaslow) Genel Sekreterliği tarafından ‘Sakin kent’ ilan edilen Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi günübirlik tatilci akınına uğradı. Hava sıcaklığının 25 derece seyrettiği Akyaka’da Pazar talini fırsat bilen aileler, çocuklarıyla birlikte sahilde kumdan heykeller yapıp denize girdi.
 • Antrenörden Yan Hakeme Tokat Muğla’nın Ula İlçesi’nde oynanan amatör maçta komiteye kızan yardımcı antrenörün öfke ile attığı tokat yan hakeme isabet etti.
 • Muğla'da Yağmur, Su Baskınlarına Sebep Oldu Muğla’nın Menteşe ilçesinde sağanak yağışın şiddetini arttırması sonucu Emirbeyazıt Mahallesinde bazı evlerin bodrum katlarına su bastı. Yağmur sularının biriktiği bahçelerde park halindeki araçlar mahsur kaldı.
 • İran Uyruklu Hırsızlar Tatil Yaparken Yakalandı Muğla’nın Ula ilçesinde, İzmir’deki bir kuyumcudan çaldıkları paralarla tatil yapan İran uyruklu 3 şüpheli, kaldıkları apartta yakalanarak İzmir polisine teslim edildi.
 • Kuyumcudan Para Çalan İranlılar Tatilde Yakalandı İzmir’de bir kuyumcudan 6 bin 500 avro çalan İran uyruklu 3 kişi Muğla’da tatil yaparken yakalandı.
 • GÜNCELLEME - Muğla'da Orman Yangını Sarp ve kayalık olması nedeniyle karadan yanaşılamayan ormanlık alana 3 helikopter ve 1 yangın söndürme uçağı ile müdahale edildi Kontrol altına alınan yangında 2 dönüm ormanlık alan zarar gördüDETAYLAR EKLENDİ.
 • Muğla'da Orman Yangını Ula ilçesinde yaklaşık bir hektarlık alanın zarar gördüğü yangın, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle söndürüldü.
 • Dört Ülke Muğla Ulaşımını İnceledi İsveç Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı (SIDA) ve İsveç Uluslararası Yerel Demokrasi Merkezi (ICLD) kuruluşları tarafından organize edilen; “Uluslararası eğitim programı: SymbioCity (sürdürülebilir kentsel kalkınma) yaklaşımını kullanarak yerel demokrasi ve bütüncül kentsel kalkınmayı sağlamak” programının son ayağı ve kapanışı Muğla’da gerçekleştirildi.
 • Anneler İp Atladı, Çuval Ve Yumurta Yarışı Yaptı Muğla'da özel bir kolejin düzenlediği Anneler Günü etkinliğinde, anneler ip atlama, çuvalla koşu ve ağızda kaşıkla yumurta taşıma yarışı yaptı.
 • 'Deli Mehmet' Yılda 25 Bin Sörfçü Çekiyor Uluslararası Cittaslow Birliği Genel Sekreterliğince 2010 yılında 'sakin kent' ilan edilen Muğla'nın Ula ilçesi Akyaka Mahallesi'ndeki rüzgar ve uçurtma sörfü alanı, yıl boyu sürekli esen rüzgarı dolayısıyla özellikle yabancı sporcuların tercihi Gökova Körfezi’nde 'Deli Mehmet' adıyla bilinen yöresel rüzgarda yılda 25 bin sörf tutkunu su üzerinde akrobasi yapıyor Sörf eğitmeni Ramazan Taş: 'Akçapınar sahiline son yıllarda özellikle İngiltere, Rusya, Ukrayna, Polonya'dan sörf tutkunları yılın büyük bölümünde rüzgarla dans etmek için geliyor' Polonya'dan sörf yapmak için gelen Wouciech Grzesiek: 'Burada insanlar çok iyi ve çok misafirperver. Çok çekici bir bölge. Daha önce rüzgar sörfü yapıyordum ama iki yıl önce uçurtma sörfü yapmaya başladım. Akçapınar sahilinin dünyada eşi yok'
 • Gökova Körfezi'nde Uçurtma Sörfü Heyecanı Ula ilçesi Gökova Körfezi'nde, rüzgar ve uçurtma sörfü yapmak isteyen yerli ve yabancı turistler, rüzgarın tadını çıkarıyor.
 • ODTÜ'lü Aslı, Kuşkonmaz Üreticisi Oldu Muğla'da ODTÜ İşletme mezunu girişimci Aslı Aksoy, ilk defa yurt dışında tattığı 'kuşkonmaz'ı, 42 dönümlük arazide üretip 10 ton ürün elde etti, köylü kadınlara istihdam sağladı Kuşkonmaz üreticisi Aksoy: 'Vitamin ve folikasit zengini olan ürünün kilosu piyasada 25 lira ile 40 lira arasında satılıyor. Ürünümüzü Eskişehir'e gönderiyoruz, burada ürünün paketleme işleminin ardından yüzde 90'ı iç piyasada tüketiliyor, diğer kısmı ise Almanya'ya ihraç ediliyor'
 • Uçak; Sendikacılığı Değerlerimize Göre Yapıyoruz Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Muğla İl Başkanımız Önder Uçak, Ula ve Seydikemer Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliklerini organize ettiği üye ziyaretleri programına katıldı. Şube Başkanı Uçak, öğretmenler odasında gündeme dair istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.
 • 'Biz Anadoluyuz' Projesi Ağrı ve Hakkari'den gelen 100 öğrenci, Muğla'daki antik kentleri, tarihi ve turistik yerleri gezdi.
 • 'Biz Anadoluyuz' Projesi Ağrı'dan gelen 50 öğrenci, Muğla'nın Menteşe ve Ula ilçelerinde tarihi ve turistik yerleri ziyaret etti.
 • 2 Minibüs Dolusu Kaçak İçki Muğla İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ve Ula İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Karabörtlen mahallesinde yaptıkları yol kontrolünde 2 minibüs dolusu kaçak içki ele geçirildi.
 • Muğla'da Kaçak İçki Operasyonu Çok miktarda kaçak içki ele geçirilen operasyonda 3 şüpheli gözaltına alındı.
 • Muğla'da Ölü Fok Bulundu Muğla'nın Ula ilçesinde, kıyıya Akdeniz foku vurdu.
 • Çevre Dostu Ulaşım İçin Üniversiteye Bisikletle Gidiyor Çevre dostu ulaşımı yaygınlaştırmak amacıyla haftanın 5 günü 20 kilometrelik yolu bisiklet ile gidip gelen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlisi Feridun Ekmekçi, bisiklet sürücüleri için ayrılan şeritlerdeki tehlikelere dikkat çekti.
 • Muğla'da Leyleklerin Yuva Telaşı Baharın müjdecisi leylekler Afrika’dan Muğla’daki Akçapınar Mahallesi’ne gelmeye başladı.
 • Ula'da Özçelik'e Esnaftan İkinci Koltuk Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik, aday olduğu Ula Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin de Başkanı seçildi.
 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde 'Su Stratejileri' Konferansı Düzenlendi AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk:'Biz su yollarının, enerji yollarının ve çelik yollarının kesiştiği bir kavşak noktadayız. Bir idealizm etrafında buluşmak mecburiyetindeyiz. Bu idealimiz daha büyük ve daha güçlü bir Türkiye idealizmidir'
 • AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk Açıklaması 'Türkiye'yi Dünyanın Doğru Okumasının Adıdır Kanal İstanbul' MUĞLA – AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, “Kanal İstanbul sadece iki denizin birleşmesi değil, kıtalar arasındaki değişen dengeler içerisinde üzerinde bulunduğu coğrafyanın stratejik öneminin farkında bu stratejik gücü daha güçlü bir Türkiye yolunda kendi milletini ve milletlerin çıkarlarına hizmet etmek üzere öne çıkarmasının adıdır Kanal İstanbul. Türkiye’yi dünyanın doğru okumasının adıdır Kanal İstanbul.” dedi.
 • Eczacı Teknisyenleri Stres Attı Muğla’nın Menteşe ilçesindeki eczanelerde görev yapan eczane teknisyenleri her yıl geleneksel hale getirdikleri ‘Birlik ve Beraberlik Gecesi’nde bir araya gelerek yılın yorgunluğunu ve stresini attılar.
 • Jandarma Ve Emniyet Kadınlar Günü'nü Kutladı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Emniyet ve Jandarma ekipleri de trafik uygulamalarında araçlardaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
 • Cinayet Zanlısı 18 Saat İçinde Yakalandı Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi’nde dün sabah kiralık araç içinde ölü bulunan pazarlamacının katil zanlısı, jandarmanın oluşturduğu özel ekip tarafından 18 saat içinde yakalandı.
 • Pazarlamacı Araçta Ölü Bulundu Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi’nde bir pazarlamacı aracın içinde ölü bulundu.
 • Muğla'da Bir Kişi Aracında Ölü Bulundu Muğla'nın Ula ilçesinde bir kişi, otomobilinde başından silahla vurulmuş halde ölü bulundu.
 • Bir Günde Hem Kar Hem De Deniz Keyfi Muğla’da vatandaşlar aynı günde hem kar hem de deniz keyfi yapma imkanı buluyor.
 • Muğla'da Bir Günde Hem Kar Hem De Deniz Keyfi Muğla’da vatandaşlar aynı günde hem kar hem de deniz keyfi yapma imkanı buluyor.
 • ENVERÇEVKO Kış Bisikleti Kongresine Katıldı 8-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Rusya’nın Başkenti Moskova’da düzenlenen WCC 6. Winter Cycling Congress, (6. Kış Bisikleti Kongresi)’ne Türkiye’den Muğla Merkezli Enerji Verimliliği ve Çevre Koruma Derneği (ENVERÇEVKO) Başkanı Feridun Ekmekci konuşmacı olarak davet edildi. Ekmekci, BFE BikeForEurope projesi hakkında sunum yaptı.
 • Ataköy'ün İçme Suyu Hatları Yenilendi Muğla Büyükşehir Belediyesi Ula ilçesinde bulunan mahallelerde içme suyu hat yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından, Ula ilçesi Ataköy Mahallesi’nde kullanım ömürlerini tamamlamış içme suyu hatları yenilendi.
 • Ulalı Avcılardan Afrin'deki Mehmetçik İçin Kan Bağışı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü unsurları PKK-YPG-PYD ve DAEŞ’in Türkiye’yi tehdit ettiği Suriye sınırında etkisiz hale getirmek için başlattığı ‘Zeytin Dalı’ harekatına destek vermek isteyen Muğla’nın Ula ilçesindeki Avcılar ve Atıcılığı Sevenler Derneği üyeleri kan bağış kampanyası düzenledi.
 • Özçelik Güven Tazeledi Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2018 yılı olağan genel kurulunda mevcut başkan Kemal Özçelik güven tazeledi.
 • 2017 Yılında Ulaştırmaya 130 Milyon TL Harcandı Muğla İl Koordinasyon Kurulu’nun 2018 yılı birinci dönem toplantısı Muğla valisi Esengül Civelek Başkanlığında Valilik Özer Türk salonunda yapıldı. Toplantıya ilçe kaymakamları, yatırımcı kurumların müdürleri, STK temsilcileri katıldı.
 • Muğla İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Muğla İl Koordinasyon Kurulu birinci dönem toplantısı, Vali Esengül Civelek başkanlığında yapıldı.
 • Atık Toplama Teknesi Karaya Oturdu Muğla’da iki gündür devam eden yağış ve fırtınada Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi limanında demirli atık toplama teknesi demir halatlarını kopararak yaklaşık bir kilometre uzaklıktaki Akçapınar sahilinde karaya oturdu.
 • Şiddetli Fırtına Gemiyi Sürükledi Muğla'da demirli bulunan atık toplama gemisi, fırtına nedeniyle Akçapınar sahiline sürüklendi.
 • Muğla'da Ocak Güneşi Yoğunluğu Muğla'da Akyaka Mahallesi sahilinde güneşli havayı fırsat bilenler, suların çekildiği yerlerde yürüyüş yapıp fotoğraf çektirdi.
 • Muğla'da Kaza Açıklaması 3 Ölü, 6 Yaralı Muğla’nın Menteşe ilçesi Gülağzı mevkisinde iki aracın karıştığı trafik kazasında 3 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.
 • GÜNCELLEME - Muğla'da İki Otomobil Çarpıştı Açıklaması 3 Ölü, 6 Yaralı KAZAZEDELERİN İSİMLERİ İLE DETAYLAR EKLENDİ.
 • Muğla'da İki Otomobil Çarpıştı Açıklaması 3 Ölü, 5 Yaralı Muğla'da 2 otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.
 • Muğla'ya FIFA Standartlarında Tesis Muğla’nın Ula ilçesi Karabörtlen Mahallesi’nde yapımı tamamlanan, aydınlatma ve çim kalitesi ile FIFA standartlarında bir tesis olan Ula Bölge Stadı düzenlenen törenle açıldı.
 • Tekneler Yaza Hazırlanıyor Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka mahallesindeki dünyaca ünlü Kadın Azmağında tura çıkan teknelerin kış bakımları tamamlanıyor. Sezon sonunda bakıma alınan tekneler tekrar elden geçiriliyor ve yıpranan ağaç aksamı ile boyaları yenileniyor.
 • BALDER Başkanı Çalca'dan Açıklama Açıklaması Balın Aracı Olamadan Tüketiciye Ulaşmasını Arzuluyoruz Muğla Bal Alıp Satanlar İhraç Edenler ve Paketleyenler Derneği (BALDER) Başkanı Fikret Çalca, Türkiye’nin önde gelen özel bir firmasının bal sektörüne girmesini memnuniyetle karşıladıklarını söyledi. Bu firmanın doğal üretim yapan yaklaşık 900 bin çiftçi ile anlaşmalı olduğunu şimdi de balı aracı olmadan üreticiden tüketiciye ulaştıracağını belirten BALDER Başkanı Fikret Çalça, "Bu girişim sayesinde hem ülke ekonomisine hem de üreticisine büyük destek sağlayacaktır" dedi.
 • Çocuklar Üşemesin Diye Muğla’nın ekonomik yönden en zayıf kırsal mahallelerinden birisi olan ve Köyceğiz ilçesine 50 kilometre uzaklıktaki Otmanlar Mahallesinde taşımalı eğitim gören öğrencilerin kış aylarında yağmurda, soğukta ve karda servis aracı beklediği alana 5 çocuk babası ve işsiz vatandaş tarafından yapılan naylon durağın yerine Muğla Büyükşehir Belediyesi korunaklı araç servis durağı yaptı.
 • GÜNCELLEME - Muğla'da 4,2 Büyüklüğünde Deprem Muğla Valisi Civelek:'Deprem sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezi'ne gelen herhangi bir başvuru bulunmuyor'VALİNİN AÇIKLAMASI EKLENDİ.
 • Muğla'da 4,2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi Muğla’da merkez üssü Ula ilçesi olan 4.2 büyüklüğünde orta şiddette bir deprem meydana geldi. Depremde her hangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı.
 • 'Sakin Kent'te Deniz Suyu 25 Metre Çekildi Muğla'da Akyaka Mahallesi sahilinde güneşli havayı fırsat bilenler, suların çekildiği yerlerde yürüyüş yapıp fotoğraf çektirdi.
 • Büyükşehir'den Ula'ya FİFA Standartlarında Spor Tesisi Muğla’nın Ula İlçesi Karabörtlen Mahallesi’nde yapımı tamamlanan, aydınlatma ve çim kalitesi ile FİFA standartlarında bir tesis olan Ula Bölge Stadını yerinde inceleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün birçok amatör spor kulübünün yararlanabileceği modern bir tesisi daha Muğla’ya kazandırdıklarını söyledi.
 • CHP Lideri Kılıçdaroğlu Muğla'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi açılış ve temel atma töreni için Muğla’ya geldi. Uçak ile Milas-Bodrum Havalimanına gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu havalimanında Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak karşıladı.
 1  2  ...  26