YATAĞAN HABERLERİ / Muğla

 • Eski Bakan Son Yolculuğuna Uğurlardı Muğlalı Cumhuriyet senatosu üyesi, 34. Hükümetinde Devlet Bakanlığı, 35. Dönem Tarım Bakanlığı yapan 96 yaşındaki İlyas Karaöz Muğla’da toprağa verildi.
 • AK Parti İl Başkanı Mete, İmar Barışını Anlattı AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Yatağan ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, imar barışı düzenlemesini anlattı.
 • Mete Halkı Dolandırıcılara Karşı Uyardı -AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Yatağan İlçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde halka “imar barışı” hakkında bilgi vererek, İmar barışı düzenlemesinden çıkar sağlamak isteyen dolandırıcılara fırsat verilmemesi gerektiğini söyledi.
 • Milli Okçular Avrupa Şampiyonasında Altın Madalya Peşinde Yunanistan'da düzenlenecek GençlerYıldızlar Avrupa Şampiyonası ve Gençlik Olimpiyatları Kota Yarışması'nda ter dökecek milli okçular Emircan Haney ve Sevda Yaka altın madalya peşinde Milli Okçu Emircan Haney: 'Ulusal ve dünya şampiyonalarından kazandığım madalyalarımın yanına bir de Avrupa Şampiyonluğu eklemek etmek istiyorum' Milli sporcu Sevda Yaka:'Önümüzdeki günlerde Avrupa Şampiyonasına gidiyorum. Yunanistan'da ülkemi temsil edeceğim için çok mutluyum'
 • CHP Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Açıklaması 'Toplum huzur, adalet ve refah istiyor. Toplumsal barışı kuracağız, ekonomiyi düzelteceğiz, geçim sıkıntısını bitireceğiz, teröre son vereceğiz, ülkeyi huzurlu bir ülke haline getireceğiz'
 • Muğlalı Eski Bakan İlyas Karaöz Vefat Etti Muğlalı eski senatör, Devlet ve Tarım eski Bakanı İlyas Karaöz (99) geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.
 • 'Gladyatörler Kenti'ndeki Selçuklu Hamamı Restore Edildi 'Gladyatörler kenti' olarak bilinen Stratonikeia antik kentindeki tarihi yapılardan Selçuklu hamamı aslına uygun olarak restore edilerek turizme kazandırıldı Stratonikeia Antik Kenti Kazı Başkanı Prof. Dr. Bilal Söğüt: 'Hamamda rölöve ve restorasyon çalışmaları yapıldı. Bunun için plan ve çizimler hazırlandı. Aslına uygun şekilde restore edildi. Stratonikeia antik kentinde biz her dönemden yapıyı koruyoruz''Bu bölgede Beylikler Dönemine ait tüm mekanları bilinen tek örnek buydu. Bu nedenle yapının restorasyonuna büyük önem verdik. Stratonikeia antik kentindeki kültürel zenginliğin bütünlüğüne uygun olacak şekilde, insanların gezip görebilmesi için restorasyon yaptık'
 • Muğla'ya Gelenlere Kaymakamdan Bayram Kutlaması Ramazan Bayramı dolayısıyla tatillerini geçirmek için Muğla’ya gelenler, polis uygulama noktasında Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek tarafından karşılandı.
 • 3 Bin Yıllık Antik Kentteki Camide Yeniden Ezan Sesleri Yükseldi Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Stratonikeia Antik Kenti’ndeki Osmanlı dönemine ait Şaban Ağa Camii, yaklaşık 1 yıl süren restorasyonun tamamlanmasıyla 32 yıl sonra yeniden ibadete açıldı.
 • Stratonikeia Antik Kenti'ndeki Camide 32 Yıl Sonra İlk Teravih Muğla'nın Yatağan ilçesinde bulunan ve Kanuni'nin Rodos seferinde namaz kıldığı rivayet edilen tarihi camide yapılan restorasyonun teravih namazı kılındı.
 • Muğla'da Eşini Öldüren Koca Tutuklandı Muğla'nın Yatağan ilçesinde, tartıştığı eşini boğarak öldüren koca tutuklandı.
 • Karısını Önce Yastıkla, Sonra Da Eliyle Boğmuş Muğla’nın Yatağan ilçesinde tartıştığı karısını boğarak öldüren cinayet zanlısı koca, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Karısını Boğduktan Sonra İntihar Etmek İstedi Muğla’nın Yatağan ilçesinde tartıştığı karısını boğarak öldüren koca, cinayetin ardından intihara teşebbüs etti. Şahıs, odaya giren komşuları tarafından baygın halde bulundu.
 • Muğla'da Karı Koca Kavgası Kanlı Bitti Muğla’nın Yatağan ilçesinde tartıştığı karısını boğarak öldüren koca, cinayetin ardından intihara teşebbüs etti. Şahıs, odaya giren komşuları tarafından baygın halde bulundu.
 • Tartıştığı Karısını Boğarak Öldürdü Muğla'nın Yatağan ilçesinde tartıştığı eşini boğarak öldürdükten sonra bıçakla intihara kalkışan kişi gözaltına alındı.
 • Yatağan'a 70 Milyonluk Yatırım Yatağan ilçesinde, Milli Eğitim, Ulaştırma ve Sağlık Bakanlıklarının yanı sıra, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin ilçeye kazandıracağı ve kazandırdığı hizmetleriyle ilgili tören düzenlendi. Yapım için çalışmalara uzun zaman önce başlanan fakat son aşamaya getirilemeyen Yatağan Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasında, mutlu sona ulaşıldı. Düzenlenen törenler kapsamında, yeni hastanenin yapılacağı yerde düzenlenen törende, inşaat çalışmalarına başlandı.
 • Büyükşehir'den TOKİ Hastane Arasına Alternatif Yol Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşımın farklı yollardan sağlanması ve trafik sorununun azaltılması amacıyla Muğla Büyükşehir Belediyesi Dirgeme yolu, TOKİ konutları tarafına alternatif yol yapıyor.
 • 'Gladyatörler Kenti'nde Antik Çağ Çocuk Oyunları "Gladyatörler kenti" olarak bilinen Muğla'nın Yatağan ilçesindeki Stratonikeia Antik Kenti'nde düzenlenen etkinlikte, bölgede yaşayan çocuklar antik çağ çocuk oyunlarıyla tanıştırıldı.
 • Yatağan'ın Alt Yapısı Güçleniyor Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Yatağan ilçesindeki mahallelerde kanalizasyon ve içme suyu altyapı çalışmalarına devam ediyor.
 • Cemaatle, Müezzinin Sabah Namazı Kavgası Muğla’nın Yatağan ilçesinde, cami imamı ve müezzinin sabah namazlarına gelmediğini iddia eden yaşlı adam, müezzinle kavga etti.
 • Müezzin İle Cemaatten Bir Kişinin Kavgası Kameraya Yansıdı Muğla'nın Yatağan ilçesinde müezzinin tartıştığı cami cemaatinden bir kişiyle kavga anı güvenlik kamerasına yansıdı Hakkında soruşturma başlatılan müezzin, görevden uzaklaştırıldı.
 • Bakan Eroğlu Esnafa Fidan Dağıttı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Muğla’da inşa edilen 12 tesisten bir tesisin açılışını gerçekleştirirken, 11 tesisin de temelini attı. Temeli atılan tesislerin 10’unun Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve birinin de Orman Genel Müdürlüğü tarafından Muğla’ya kazandırıldığı açıklandı. Bakan Eroğlu törende ayrıca bir dere ıslahının açılışını da gerçekleştirdi.
 • Yatağan Açıkyüzme Havuzu Ve Spor Salonu Tamamlanıyor Eylül 2017’de yapımına başlanan Yatağan Açık Yüzme Havuzu ve Spor Salonu yıl sonunda tamamlanarak bölgeye kazandırılacak. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Yatağan’a kazandıracağı açık yüzme havuzu ve spor salonu 7 bin 114 metre karelik alana yapılıyor. İçerisinde 25x33 metrelik özel su topu ölçülerinde havuz bulunduran tesiste fitness, pilates, seminer ve toplantı salonları ile personel, hakem, soyunma odaları ve kafeterya yer alıyor. 2018 yılının sonlarında vatandaşların kullanımına sunulacak olan tesis 5 milyon 981 bin TL’lik yatırımla tamamlanacak.
 • Jandarma, Hırsızları Saklandıkları Yerde Yakaladı Muğla’nın Yatağan ilçesinde, kömür sondajı yapan bir firmanın yaklaşık 200 bin liralık sondaj borularını çaldığı iddia edilen 2 hırsızlık şüphelisi, Yatağan Jandarma Komutanlığı’nın sıkı çalışması sonucu Milas ilçesinde saklandıkları yerde yakalandı.
 • Köyden Çıkıp Madalyayla Döndüler Antalya’da düzenlenen Türkiye Büyükler Gençlik Kupası’na katılan Yatağan ilçesine bağlı Bencik Mahallesi’ndeki okçular, 1 Türkiye rekoru ile 4 gümüş madalya elde etti.
 • Yüzlerce Çay Balığı Telef Oldu Muğla’nın Yatağan ilçesinde bulunan Dipsiz Çayı’nda meydana gelen toplu balık ölümleri nedeniyle inceleme başlatıldı.
 • Muğla'da Toplu Balık Ölümleri Yatağan ilçesindeki bir çayda yaşanan toplu balık ölümlerinin nedeni araştırılıyor.
 • Jandarma Sincap Katliamına 'Dur' Dedi Muğla’nın Yatağan ilçesinde, koruma altındaki sincapları avlayan bir kişi hakkında, devriye gezen jandarma ekipleri tarafından işlem yapıldı.
 • Muğla'da Sincap Avlayan Kişi Yakalandı Muğla’nın Yatağan ilçesinde, yasak olmasına karşın sincap avladığı tespit edilen kişi yakalandı.
 • Yatağan'da Kaçakçılık Operasyonu Muğla'nın Yatağan ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan operasyonda, kaçak imal edilmiş içki ile tarihi nitelikte olduğu değerlendirilen bazı kalıntılar ele geçirildi.
 • Roma Dönemine Ait Tarihi Küp Ele Geçirildi Muğla’nın Yatağan ilçesi Gökpınar mahallesinde bir şahısın evinde kaçak içki imal ettiği yönünde alınan istihbarat evde yapılan aramada Roma dönemine ait tarihi eser kaçak içki ele geçirildi.
 • Muğla'nın Zeytinyağı'na 15 Ödül 20-21 Nisan 2018 tarihinde Gaziantep’te düzenlenen Ulusal Zeytinyağı Oskarları ödül töreninde Premium, altın, gümüş ve bronz madalya ödüllerinden Muğla zeytinyağları 15 ödül kazandı. Ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait bahçelerden elde edilen zeytinyağı da Gaziantep’ten altın madalya ile döndü.
 • Muğla'nın En Genç Milletvekili Adayı 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri öncesi aday adayı başvuruları devam ediyor. Seçilme yaşının 18’e düşürülmesi sonrası genç adaylar da başvurularını partilerine yapmaya başladı.
 • Ak Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eylem Tan; 'Hep Birlikte Yeni Hedeflere, Her Şey Türkiye İçin' Coşku Özel Eğitim Kurumları Müdürü Eylem Tan, 24 Haziran tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Ak Parti Muğla Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
 • 3 Bin Yıllık Antik Kentteki Osmanlı Camisi Restore Edildi Muğla'nın Yatağan ilçesinde bulunan ve Kanuni'nin Rodos seferinde namaz kıldığı rivayet edilen tarihi caminin restorasyonu tamamlandı Yatağan Kaymakamı Çiçek: 'Stratonikeia Antik Kenti'nin en önemli özelliği Karya'dan itibaren Roma, Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemine ait eserlerin tamamını bir arada görebileceğimiz bir yer' Stratonikeia Antik Kenti Kazı Başkanı Prof. Dr. Söğüt: 'Taş mihrabıyla taş minberiyle sade bir iç dizaynı ve ahşap yapısı ile önündeki sadaka taşıyla özgün bir cami. Kazılarda 15'inci yüzyıla ait caminin zeminini, minberini, hatta kapı ve pencerelerin yerine varıncaya kadar tespit ettik'
 • CHP Ve SHP'li Eski Başkanlar Buluştu Geçmiş dönemlerde Muğla’da CHP ve SHP çatısı altında Belediye Başkanlığı yapan isimler ilk defa bir araya gelerek hem siyaset konuştu, hem de anılarını tazeledi. Milas Ören Mahallesinde 25 yıl Belediye Başkanlığı Yapan Kazım Turan ve Yatağan Bencik’te bir dönem Belediye Başkanlığı yapan Salih Haney’in sosyal medyada kurdukları grup sonrası bir araya gelen CHP ve SHP çatısı altında Belediye başkanlığı yapan 50 kişiden çoğunluğu sosyal medyadan yapılan ‘Buluşma’ çağrısına cevap vererek Akyaka Hamle Otel’de bir araya geldiler.
 • Güzelköy'de Ev Yangını Muğla’nın Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük Mahallesinde çıkan yangında eski ahşap ev yandı. Yangına müdahale eden Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Yatağan Grup ekipleri, alevlerin çevre evlere sıçramadan kontrol altına aldı.
 • Muğla'da Ahşap Ev Yandı Muğla'nın Yatağan ilçesinde ahşap bir ev, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
 • Muğla'da Kaçak Kazı Operasyonu Operasyonda 5 kişi gözaltına alındı.
 • Muğla'daki İzinsiz Kazıda 5 Kişi Suçüstü Yakalandı Muğla’nın Yatağan ilçesinde, define aramak için izinsiz kazı gerçekleştiren 5 şüpheli, jandarma ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.
 • Muğla'da Kaçak İçki Operasyonu Muğla'nın Yatağan ilçesinde, 52 şişe kaçak içki ele geçirildi.
 • Bereket Enerji'den Kültüre Turizme Finans Desteği Bereket Enerji Grubu, Yatağan ilçesindeki Stratonikeia Antik Kenti ve Lagina Kutsal Alanı’nın çevre düzenlemesi ve tanıtım çalışmaları için Yatağan Kaymakamlığı ile antik kentlerin kazı başkanlıklarının destek projesinin eş finansman sağlayan iştirakçi olmak için Yatağan Kaymakamlığı ile protokol imzaladı.
 • Kamyonun Yıktığı 99 Yıllık Köprü Restore Edildi Muğla Yatağan'da 13 yıl önce bir kamyonun yıktığı 99 yıllık demir köprü, 1,5 milyon lira harcanarak onarıldı Yatağan Kaymakamı Çiçek: 'Demir köprü, İtalyanların işgali döneminde inşa edilmiş. Yaklaşık 1,5 yıl gibi kısa bir sürede Karayolları Genel Müdürlüğümüz tarafından restorasyonu tamamlandı' Belediye Başkanı Işık: 'Demir köprünün üzerinde bulunduğu yol, Yatağan Çayı'nın iki yakasını birbirine bağlayan ve insanları buluşturan bir yol. Yatağan Belediyemizin amblemi de demir köprü. 25 yıldır bu amblemi kullanıyoruz'
 • Yatağan'da Jandarmanın Huzur Operasyonu Yatağan Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Yeşilbacğılar ve Turgut mahallelerinde gerçekleştirdiği huzur denetiminde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın sürücü ve yolculara karanfil verdi.
 • Eğitim Bir-Sen'den Bakanlığa 'Performans' Uyarısı Memur-Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, Yatağan Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilciliğinin organize ettiği üye ziyaretleri programına katıldı. Şube Başkanı Önder Uçak, Yatağan ilçesinde Kıbrıs İlkokulunu, Kafaca Kaplancık İlk/Ortaokulunu, Anadolu İmam Hatip Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Engin Yalçın Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi okullarını ziyaret etti. Şube Başkanı Uçak, toplantılarda performans değerlendirme uygulaması ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • Muğla'da Kömür Sahasında Heyelan Mahsur kalan 12 işçi kurtarıldı.
 • Muğla'da Trafik Kazası Açıklaması 6 Yaralı Muğla’nın Yatağan ilçesinde üç aracın karıştığı kazada 6 kişi yaralandı.
 • Muğla'da Üç Araç Birbirine Girdi Açıklaması 6 Yaralı Muğla’nın Yatağan ilçesinde, kontrolsüz şekilde karşı şeride geçen otomobilin sebep olduğu zincirleme trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
 • Kazaya Bakarken Kaza Yaptılar Muğla’nın Yatağan ilçesinde, meydana gelen kaza nedeniyle duraklayan araçlara çarpan minibüs, zincirleme trafik kazasına neden oldu.
 • Muğla'da Zincirleme Trafik Kazası Açıklaması 3 Yaralı Yatağan ilçesinde bir minibüsün refüje çarpmasının ardından duran araçlar aynı yerde ikinci kazaya neden oldu Kazaya karışan minibüsün yanı sıra 6 aracın daha birbirleriyle çarpışması sonucu yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırıldı.
 • Islak Yolda Kayan Midibüs Devrildi Açıklaması 5 Yaralı Muğla’nın Milas ilçesinde meydana gelen trafik kazasıda, sağanak yağmur nedeniyle ıslanan yolda seyir halindeki yolcu midibüsü devrildi. Kazada, ikisi ağır 5 kişi yaralandı.
 • TÜGVA'dan Afrin Kahramanlarına Mevlit MUĞLA -Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yatağan Temsilciliği, Afrin’deki Zeytindalı Harekatı’nda şehit olan Mehmetçikler için mevlid-i şerif okuttu.
 • Zehir Taciri Otobüste Yakalandı Açıklaması 1 Milyon Lira Değerinde ! Muğla’nın Yatağan ilçesinde yol kontrol uygulamasında yolcu otobüsünü durduran polis ekipleri, değeri yaklaşık 1 milyon lirayı bulan 1 kilogram reçine esrar ele geçirdi.
 • Muğla'da 1 Milyon Lira Değerinde Esrar Ele Geçirildi Muğla’nın Yatağan ilçesinde yol kontrol uygulamasında yolcu otobüsünü durduran polis ekipleri, değeri yaklaşık 1 milyon lirayı bulan 1 kilogram reçine esrar ele geçirdi.
 • Muğla'da 3 Araç Birbirine Girdi Açıklaması 1 Ölü Muğla’nın Yatağan ilçesinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
 • Muğla'da Zincirleme Trafik Kazası Açıklaması 1 Ölü Muğla’nın Yatağan ilçesinde, üç aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi öldü.
 • Jandarmadan 3 Noktada 30 Personelle Operasyon Yatağan Jandarma Komutanlığı, Bozüyük Mahallesi’nin üç noktasına yerleştirilen ekiplerle operasyon yaptı. 30 personelle gerçekleştirilen operasyonda yaklaşık 10 bin lira ceza yazıldı.
 • Karakol Çıkışında Ateş Açtı, Tutuklandı Yatağan'da, polis karakolu çıkışında önceden kavga ettiği kişilere ateş açan şüpheli tutuklandı.
 • Jandarmadan 'Okul Önü' Mesaisi 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı ikinci yarıyılının başladığı ilk gün, Yatağan Jandarma Komutanlığı trafik ve asayiş timleri, sorumluluk alanı içerisindeki okul servis araçlarında öğrencilerin huzur ve güvenli bir şekilde okula gidip gelmelerini sağlamak amacıyla denetimlere başladı.
 • Stratonikeia Antik Kenti'ndeki Tarihi Ev Restore Ediliyor Muğla’nın Yatağan ilçesindeki Stratonikeia Antik Kenti’nde, ağanın eşi adına yaptırılan ve “Bılla (Hanım Ağa) Evi” olarak kullanılan tarihi ev, yüz yıl sonra restore edilerek eski ihtişamlı haline kavuşturuluyor.
 • Stratonikeia Antik Kenti'ndeki 100 Yıllık Ev Restore Ediliyor Muğla’nın Yatağan ilçesindeki Stratonikeia Antik Kenti’nde, ağanın eşi adına yaptırılan ve “Bılla (Hanım Ağa) Evi” olarak kullanılan tarihi ev, yüz yıl sonra restore edilerek eski ihtişamlı haline kavuşturuluyor.
 • 15 Yıllık İçme Suyu Hattı Yenileniyor Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde içme suyu altyapı yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. İl genelinde yürütülen çalışmalar kapsamında Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Yatağan ilçesi Hacıveliler Mahallesi’nde 15 yıldır kullanılmayan yaklaşık 20 kilometre uzunluğa sahip içme suyu hatları üzerinde yenileme, bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor.
 • Sahte Kimlikli Dolandırıcı, Yatağan'da Yakalandı Muğla’nın Datça ve Yatağan ilçelerinde 3 kişiyi sahte dövizle dolandıran şüpheli, polis ekipleri tarafından Yatağan ilçesinde yakalandı.
 • Muğla'da Aranan Şüpheli Yakalandı Muğla'da çeşitli suçlardan aranan zanlı, sahte para operasyonunda gözaltına alındı.
 • Harçlık Alamadı, Babasının Dükkanını Soydu Muğla’nın Yatağan ilçesinde, babasının kendisine harçlık vermediğini iddia eden bir genç, babasının tütün dükkanını soydu.
 • Harçlığı Az Bulan Evlat, Babasının Dükkanını Soydu Muğla’nın Yatağan ilçesinde, babasının kendisine harçlık vermediğini iddia eden bir genç, babasının tütün dükkanını soydu.
 • Harçlık Vermeyen Babasının Tütünlerini Çaldı Muğla'da, harçlık vermediği için babasının iş yerinin camını kırarak yaklaşık 7 bin lira değerinde tütün çalan genç yakalandı.
 • Çalı Kesmek İçin Tırmandığı Yamaçtan Düşerek Öldü Muğla’nın Yatağan ilçesinde, keçilerine çalı kesmek için ormanlık alana giden bir kişi, tırmandığı yamaçtan düşerek hayatını kaybetti.
 • Muğla'da Yüksekten Düşen Kişi Öldü Muğla'nın Yatağan ilçesinde, çalı kesmek için çıktığı yamaçtan düşen kişi öldü.
 • Develer Bu Defa Gençlerin Sağlıklı Ve Eğitimli Yetişmesi İçin Arenaya Çıktı Muğla’nın Yatağan ilçesinde bu yıl 18’incisi düzenlenen Deve Güreşleri Festivali’nde arenaya çıkan develer, gençlerin sağlıklı ve eğitimli yetişmeleri için güreşti. Arenaya gelen gelin ve damat da güreşleri izleyip develerle fotoğraf çektirdi.
 1  2  ...  18  19